Spotkanie z pisarką Magdaleną Kordel

Jubileusz 20-lecia pracy twórczej Magdaleny Kordel

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Otwocku organizuje jubileusz pracy twórczej Magdaleny Kordel. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 15 lutego br. w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku. W związku z tym organizujemy wspólny wyjazd autokarowy na to wydarzenie.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy: (25) 757 39 92 wew. 107. Zbiórka o 10.15 przed UG w Kołbieli, ul. Szkolna 1, planowany powrót około godz. 14.00

Magdalena Kordel przyszła na świat 11 lutego 1978 roku w Otwocku. Prywatnie jest mamą, żoną, miłośniczką gotowania i polskich gór. Uwielbia wyjeżdżać w Sudety i marzy się jej dom wysoko w górach. Jak sama mówi, zaczęła pisać po to, by uporać się z trudną przeszłością. Jednak tak bardzo spodobało jej się to zajęcie, że pasja pisarska stała się dla niej sposobem na życie.

Jest autorką, m.in. bestsellerowych powieści „Uroczysko”, “Sezon na cuda” i „Malownicze”. Książka “Tajemnica bzów” została nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii Literatura obyczajowa i romans.

Magdalena Kordel to utalentowana pisarka, której twórczość jest pełna emocji, głębi i refleksji. Jej książki poruszają ważne tematy społeczne i egzystencjalne, prowokując czytelników do zastanowienia się nad własnymi przekonaniami i wartościami.

Jednym z wyróżniających się elementów w twórczości Magdaleny Kordel jest jej umiejętność tworzenia wyrazistych i niezwykle realistycznych postaci. Czytelnicy łatwo się z nimi utożsamiają, odczuwając ich radości, smutki i tęsknoty. Pisarka potrafi stworzyć bohaterów, którzy stają się nam bliscy i pozostają w naszej pamięci na długo po przeczytaniu ostatniej strony.

Magdalena Kordel nie boi się poruszać trudnych tematów, takich jak miłość, utrata, samotność czy różnice społeczne.