Dożynki Gminno-Parafialne 2023

Serdecznie zapraszamy na Dożynki Gminno-Parafialne w Kołbieli. Wydarzenie odbędzie się 27 sierpnia 2023 roku w godz. 12.30-22.00.

Wydarzenie rozpocznie msza święta w kościele parafialnym pw. Świętej Trójcy w Kołbieli, następnie korowód dożynkowy przejdzie na plac Targowiska Gminnego, gdzie nastąpi oficjalne otwarcie imprezy.

Na scenie wystąpią zespoły ludowe z Kołbieli: ZESPÓŁ KLUBU SENIORA “ZAWSZE MŁODZI” oraz ZESPÓŁ KOŁA GOSPODYŃ WIELSKICH Z TERESINA przy akompaniamencie KAPELI BRACI LASZKOWSKICH. Następnie pojawi się zespół, który wszystkim fanom disco-polo nie trzeba przedstawiać – JORRGUS. Kolejnym punktem imprezy będzie teatrzyk dla dzieci O! TEATR ze spektaklem “Tararysiapaty czyli jak ryś Ryś wpadł w tarapaty”. Potem znów powrócimy w rytmy zabawy rozrywkowej z zespołem JOKER. Na zakończenie zapraszamy na koncert HALINY MLYNKOVEJ!!!. Całość imprezy zwieńczy barwny pokaz laserowy.

Dodatkowo zapraszamy na stoiska z lokalnymi wyrobami, stoiska gastronomiczne, a wszystkie dzieci na zabawy i atrakcje, które będą trwały przez całą imprezę.

Skip to content