Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spektakl “Na misiowych urodzinach”

10/08/2021 @ 5:00 PM - 6:00 PM

NA MISIOWYCH URODZINACH – NAJWAŻNIEJSZA JEST RODZINA
(spektakl ukazujący wartość, jaką jest rodzina, wzajemna pomoc i szacunek.)

Rodzinę tworzą osoby, które łączą więzy krwi, ale również bliska wyjątkowa relacja. Rodzina to emocje i uczucia nie do powtórzenia. Członkowie rodziny powinni chcieć siebie nawzajem słuchać i rozumieć, wspierać i pomagać w trudnych chwilach. Czy w naszym zabieganym świecie wciąż doceniamy fenomen, jakim jest rodzina? Czy potrafimy dostrzec skarb, jakim jest dom rodzinny?
Dla Misi Matysi zbliża się ważny dzień- urodziny. Z tej okazji postanawia zorganizować przyjęcie i zaprosić na nie najważniejsze osoby. Kiedy nadchodzi dzień przyjęcia, Matysia orientuje się, że na umówioną godzinę nie pojawia się nikt, ani jeden z zaproszonych gości. Czyżby zapomnieli? A może wcale nie chcieli przyjść? Wujek Tygrys jest policjantem i ma wiele spraw na głowie, każdy w okolicy zna aspiranta Dyzia, może akurat wpadł na kolejny trop w sprawie i nie może pojawić się na urodzinach? Kuzynostwo Kizia i Mizio też mają wiele zajęć. Mizio jest przecież sportowcem i przygotowuje się do maratonu, a Kizia to aktorka i wciąż udziela kolejnego wywiadu lub uczy się roli. Prawda jest taka, że członkowie rodziny pamiętali o urodzinach, ale mieli ważniejsze sprawy… no właśnie, czy są one ważniejsze niż urodziny Matysi? Rodzina wkrótce zrozumie swój błąd i wraz z dziećmi postanowi zrobić Misi ogromną niespodziankę.

Widowisko przeznaczone jest dla przedszkolaków oraz uczniów klas 0- III szkoły podstawowej,
Czas trwania spektaklu: ok. 45 min. Termin: 10 sierpnia 2021 r., godz. 17.00. Miejsce: UG Kołbiel, ul. Szkolna 1. Wstęp wolny

 

Szczegóły

Data:
10/08/2021
Godzina:
5:00 PM - 6:00 PM
Skip to content