• To wydarzenie minęło.

Kołbielskie poszlaki vol. 2

30/09/2023 @ 11:00 AM - 3:00 PM

Gminna Biblioteka Publiczna w Kołbieli ma przyjemność współorganizować z PTTK Otwock “Kołbielskie Poszlaki”

“Kołbielskie poszlaki” to impreza w formie „ spaceru z mapą”, której ideą jest poznanie miejsca, w którym jest organizowana impreza, jego historii, zabytków oraz ciekawych miejsc topograficznych. Uczestnicy mają za zadanie odnaleźć punkty wskazane na mapie, w określonym czasie oraz potwierdzić swoją obecność na danym punkcie.

W godzinach 11-15 możecie spacerować i odkrywać uroki Kołbieli.

Wraz ze współorganizatorem wydarzenia, Gminną Biblioteką Publiczną w Kołbieli, zapraszamy na drugie Kołbielskie Poszlaki! Impreza na orientację startuje 30 września o 11.00. Zbieramy się na Targowisku Miejskim w Kołbieli i ruszamy na podbój okolicznych lasów. Na śmiałków czekają dwie trasy w dwóch stopniach trudności, łatwiejsze będą odpowiednie dla całej rodziny!

Zapraszamy zarówno starych wyjadaczy, jak i tych, którzy chcą się przekonać, czy imprezy na orientację to coś dla nich. Nowicjuszom wyjaśnimy wszystko i szczegółowo opowiemy o zasadach zabawy.

Do zobaczenia 30 września!

Data:
30/09/2023