Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień Matki

25 maja @ 5:00 PM

Szanowne Mamy 🙂

Z wielką radością zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie z okazji Dnia Matki, które odbędzie się w sobotę 25 maja, w ośrodku sportowym w Kołbieli (ul. Nauczycielska 6). To wydarzenie pełne emocji i zabawy, dedykowane jest wszystkim matkom, które są niezastąpionymi bohaterkami w naszym życiu.

Podczas spotkania będzie miała miejsce promocja książki fantasy „Vanora” Urszuli L. Kwiatek, w której główną bohaterką jest matka – kobieta silna, mądra i pełna miłości, gotowa do największych poświęceń. Ta historia pełna magii i przygody przeniesie nas w świat, gdzie matczyne serce jest największą siłą.

Po prezentacji książki zapraszamy Was na występ grupy teatralnej ImproWiza Show, która specjalnie dla nas przygotowała widowisko pełne humoru, kreatywności i interakcji z publicznością. Ich spontaniczne kreacje i dowcipy sprawią, że ten wieczór będzie pełen śmiechu, zabawy i niezapomnianych chwil.

Data: 25 maja 2024 r.

Godzina: 17.00

Miejsce: Gminny Stadion w Kołbieli, ul. Nauczycielska 6

Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy wszystkie Mamy na to spotkanie, które ma na celu celebrowanie miłości, poświęcenia i siły, jaką niesie ze sobą macierzyństwo. Z niecierpliwością czekamy na Waszą obecność.

Szczegóły

Data:
25 maja
Godzina:
5:00 PM

Organizator

GBP w Kołbieli
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

kompleks sportowy w Kołbieli
ul. Nauczycielska
Kołbiel, mazowieckie 05-340 Poland
+ Google Map
Skip to content