Wernisaż DROGA DO BIBLIOTEKI JEST BLISKO

Zapraszamy na wernisaż DROGA DO BIBLIOTEKI JEST BLISKO

 

 

Wernisaż to efekt pracy uczestników warsztatów ceramicznych, które zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w ramach projektu BLISKO.

Na wernisażu zobaczymy Kołbiel oczami mieszkańców- ważne dla nich miejsca i osoby. Ważne miejsca złożą się na swoistą wioskę z ceramicznych domków, natomiast osoby…przyjdźcie i zobaczcie!

Miejsca i osoby to wynik diagnozy potrzeb mieszkańców gminy Kołbiel, którą obecnie opracowuje biblioteka w Kołbieli.

Na wernisażu będą Państwo mieli okazję zapoznać się z jej wstępnymi wynikami.

Wernisaż rozpocznie się o 16:30 od odsłonięcia tabliczki oznaczającej wpis budynku młyna hrabiego Zamoyskiego do rejestru zabytków.

Następnie odbędzie się występ fenomenalnego opowiadacza Szymona Góralczyka w akompaniamencie muzyki na żywo w wykonaniu Basi Songin. Dzięki temu duetowi będziemy mogli zanurzyć się w magię opowieści, które pokażą jak wielkie tajemnice mogą odkryć przed nami książki.

Następnie zaprosimy Państwa do obejrzenia wystawy oraz do jej współtworzenia.

Tak, wystawa nie będzie gotowa na czas i będzie czekała, aż uczestnicy wernisażu zwieńczą dzieło. Spokojnie- to nie będzie nic trudnego.

Wernisaż będzie odbywał się w młynie hrabiego Zamoyskiego- prosimy Państwa o ubranie się ciepło i wzięcie latarek lub telefonów z funkcją latarki.

 

WSTĘP WOLNY

22 PAŹDZIERNIKA 2023 ROKU

MŁYN HRABIEGO ZAMOYSKIEGO

UL. 1 MAJA 9

05-340 KOŁBIEL

GODZ. 16:30

 

Wystawa odbywa się w ramach realizacji projektu BLISKO.
Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

 

Skip to content