Twoja opinia jest dla nas ważna

Gminna Biblioteka Publiczna w Kołbieli przystąpiła do programu BLISKO i pozyskała środki na poszerzenie oferty działań kulturalnych oraz na zrealizowanie inicjatyw mieszkańców przy współpracy z Biblioteką. Poniższa, anonimowa ankieta, skierowana jest do społeczności lokalnej tj. osób mieszkających lub odwiedzających naszą gminę i ma na celu zbadanie ich kulturalnych potrzeb, oczekiwań oraz potencjałów. Będziemy bardzo wdzięczni za wypełnienie ankiety, a udzielenie szczerych odpowiedzi na 17 pytań, zajmie mniej niż 10 minut. Raport z badania zostanie opublikowany na stronie GBP w Kołbieli „www.bibliotekakolbiel.pl”, w listopadzie 2023 r.

Ankietę można wypełnić w wersji papierowej dostępnej w Bibliotece w Kołbieli oraz w filiach w Kątach i Rudzienku oraz wybranych miejscach na terenie Gminy Kołbiel. Można również wypełnić ankietę online pobierając kod QR   lub przechodząc na stronę do ANKIETY

 

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Skip to content