Tajemnica zaginionego rękopisu- gra terenowa

22 września szykujemy dla Was nie lada gratkę- Detektywistyczną grę terenową.

W zazwyczaj spokojnej Kołbieli dochodzi do niewyjaśnionego zaginięcia ważnego dokumentu. Mało tego, rzecz dzieje się w bibliotece gminnej, w której zawsze wszystko leży na swoim miejscu. Dokument jest na tyle ważny, że w lokalnej gazecie Dyrektor biblioteki oraz Wójt gminy zwracają się z prośbą o pomoc w rozwikłaniu zagadki.

Chętnych do pomocy zapraszamy do udziału w naszej rodzinnej grze terenowej.

W grze mogą brać udział zespoły 2-6 osobowe ( w tym co najmniej jedna osoba pełnoletnia)

Obowiązuje ograniczona ilość zgłoszeń.

Miejsce punktu startowego znajdziecie rozwiązując poniższą zagadkę

Rozwikłać tajemnicę chcesz?

Do biblioteki kroki swe mierz

Pamiętaj, jednak Gościu drogi,

Żeby ścieżką historii prowadziły Cię nogi

W grze można wziąć udział o godzinach 14:00-17:00. Do gry można dołączyć w godzinach 14:00-15:30.  Celem jest nie czas a rozwiązanie zagadki 🙂

WSTĘP WOLNY, obowiązuje rejestracja zespołów. Zespoły można rejestrować od dnia 9 września 2024 roku mailowo na adres: biblioteka-kultura@kolbiel.pl  ( temat GRA TERENOWA ZGŁOSZENIE) lub osobiście w bibliotece ( ul. Szkolna 1 , 05-340 Kołbiel) w godzinach jej otwarcia, do wyczerpania miejsc.

NASZYM SZCZEGÓLNYM PARTNEREM WYDARZENIA BĘDZIE Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze Oddział im. M. E. Andriollego w Otwocku, które przygotuje jeden z punktów gry.

Miło nam poinformować, że przy realizacji gry będą uczestniczyć Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna Województwa Mazowieckiego oraz Lody rzemieślnicze Kołbiel :)))))

W dniu gry rejestracja będzie możliwa tylko jeśli zostaną wolne miejsca. Pierwszeństwo udziału mają zespoły zarejestrowane przed dniem rozpoczęcia gry.

Obowiązkiem uczestnika jest zapoznanie się z poniższym regulaminem oraz dostarczenie wypełnionej karty zgłoszeniowej.

KARTA ZGŁOSZENIOWA

REGULAMIN GRY TERENOWEJ 2024

Realizacja Inicjatywy Oddolnej odbywa się w ramach realizacji projektu BLISKO: biblioteka|lokalność|integracja|społeczność|kooperatywa|oddolność
“Droga do biblioteki jest BLISKO”