Szkolny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta

W dniu 15-03-2022r. został rozegrany szkolny turniej tenisa stołowego. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Człekówce. Turniej skierowany był do młodzieży Gminy Kołbiel. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem wszystkich w sali, wyjaśnieniu celu jakim jest poświęcony i ogłoszono otwarcie imprezy sportowej.  Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zdecydowało także o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach.

Uczestnicy mieli do dyspozycji 10 stołów, przy których czuwali sędziowie. Wraz z nauczycielami w-f czuwali oni nad prawidłowym przebiegiem zawodów. Uczniowie toczyli zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju a emocje udzielały się nawet nauczycielom. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze, na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników- co bardzo cieszyło organizatora oraz nauczycieli- prezentowaną przez nich postawę fair play.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez Gminny Stadion Sportowy w Kołbieli i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami sportowymi.

Skip to content