Szachy. Nowa grupa w Kątach

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zajęciach z nauki gry w szachy.

Szachy są jedną z najstarszych intelektualnych gier. Największym walorem szachów jest to, że każdy może siebie sprawdzić w procesie walki, przy konieczności nieustannego podejmowania decyzji w specyficznych warunkach. Każde zajęcia będą okazją do poznawania siebie i odkrywania innych poprzez gry i rozwiązywanie szachowych zagadek! Zajęcia są wstępem do gry.

Zajęcia będzie prowadził ANDRZEJ DOBROWOLSKI – ukończył Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Uczył wychowania fizycznego, prowadził treningi lekkoatletyczne w klubach sportowych. Pełnił funkcję działacza sportowego w Federacji Sportu w Płocku i Mazowieckim Związku Szachowym. Obecnie jest czynnym instruktorem szachów, pełni funkcję prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego MDK Otwock. W Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury prowadził zajęcia szachowe w latach 1997 – 2011, a jego wychowankowie zdobywali medale w zawodach wojewódzkich i ogólnopolskich.

Zapisy odbywają się wyłącznie przez internet przez strefę zajęć: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/54052

Koszt zajęć: 15zł/zajęcia.

Zajęcia opłacamy wyłącznie przelewem, zgodnie z regulaminem.

Zajęcia będą odbywać się w środy w godzinach: 13.40-15.10

Wiek uczestników:6-13 lat

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest, oprócz zapisu przez Strefę Zajęć, dostarczenie do Biblioteki podpisanego regulaminu zajęć, który jest do pobrania tu:

Regulamin Zajęć Stałych 23-24

Deklaracja uczestnictwa dziecka w warsztatach w roku szkolnym 2023-24

Skip to content