„Przynależność” Wystawa i wernisaż Fotografii Walerii Guściory

 Gdzie kryje się prawdziwe piękno? ✨Czasem ucieka nam ono w codziennym biegu, ale Waleria Guściora potrafi je zatrzymać w jednym niezwykłym kadrze.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż jej wystawy fotograficznej pt. „Przynależność”, który odbędzie się już

3 lipca o godz. 18:00 w Galerii Przy Wejściu w Kołbieli (ul. Szkolna 1).

Waleria to artystka o niezwykłej wrażliwości, która w otaczającym świecie – od ludzkiej twarzy w portrecie, przez dynamikę tańca, aż po grę światła na miejskich budynkach – niestrudzenie poszukuje harmonii i emocji. Choć jej pasją są też tango czy morsowanie, to właśnie przez obiektyw rozmawia z nami najczulej. Jej talent, poparty elitarnym tytułem Artystki Fotografki RP (AFRP) oraz licznymi nagrodami w kraju i za granicą (ma na koncie aż 8 wystaw indywidualnych i 28 zbiorowych!), pozwala jej łączyć dokumentalną precyzję z czystą poezją obrazu.

Przyjdźcie spędzić ten wieczór ze sztuką, która dotyka serca i pozwala spojrzeć na świat z zupełnie nową wrażliwością.

Do zobaczenia! 🤍

Przejdź do treści