Orszak Trzech Króli 2024

Szanowni Mieszkańcy,

Mamy zaszczyt zaprosić Was na uroczysty Orszak Trzech Króli, który odbędzie się w naszej gminie. To wyjątkowe wydarzenie, które przeniesie nas w magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia i pozwoli nam razem celebrować tę niezwykłą tradycję.

Orszak Trzech Króli to barwny korowód, w którym uczestniczą zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Wszyscy, ubrani w tradycyjne kostiumy. Będzie to nie tylko okazja do wspólnego świętowania, ale także do przekazania ważnej i uniwersalnej wartości, jaką jest hołdowanie Jezusowi Chrystusowi.

Podczas Orszaku Trzech Króli nie zabraknie także  atrakcji dla uczestników. Przygotowaliśmy dla Was występy artystyczne i gorący poczęstunek.

Uroczystości rozpocznie Msza Święta w kościele parafialnym pw. Świętej Trójcy w Kołbieli o godz. 12.30, następnie o godz. 13.30 zapraszamy na Jasełka w wykonaniu klas 2. Szkoły Podstawowej w Kołbieli pod przewodnictwem Moniki Antosiewicz, Katarzyny Sęk, Beaty Prokurat i Anety Kondej oraz przy wsparciu Anny Ratajczak. O godz. 13.50 przejdzie, ul. Rynek, Orszak Trzech Króli. Na zakończenie o godz. 14.00 zapraszamy na wspólny poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich, niezależnie od wieku czy wyznania, do wzięcia udziału w Orszaku Trzech Króli i wspólnego spędzenia tego magicznego dnia. Przyjdźcie, aby razem celebrować tę wyjątkową tradycję i wprowadzić się w atmosferę radości i miłości, która towarzyszy nam w okresie świąt Bożego Narodzenia.

 

Data: 6 stycznie 2024

Godzina: 12.30

Miejsce: kościół parafialny pw. Świętej Trójcy w Kołbieli (ul. Tadeusza Kościuszki 25)

ORGANIZATORZY: Gmina Kołbiel, Parafia pw. Świętej Trójcy w Kołbieli, Gminna Biblioteka Publiczna w Kołbieli, Szkoła Podstawowa w Kołbieli, Ochotnicza Straż Pożarna w Kątach

Zapraszamy serdecznie do udziału w Orszaku Trzech Króli i doświadczenia niezapomnianej atmosfery świąt!

Skip to content