Ongiś i dziś

KONKURS FOTOGRAFICZNY “Ongiś i dziś”

Zapraszamy wszystkich fotografów amatorów i zawodowców do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Ongiś i dziś”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w postaci bonów zakupowych do księgarni internetowych.

Fotografki i fotografowie, w związku z licznymi prośbami dotyczącymi przedłużenia terminu nadsyłania prac na konkurs informujemy, że zdjęcia będzie można dostarczyć do końca 2021 roku. 

Tematem konkursu jest ukazanie zmian, które zaszły na terenie Gminy Kołbiel na przestrzeni lat. Praca konkursowa ma polegać na zestawieniu starej fotografii: obiektu historycznego lub osoby (np. kamienicy, pałacu, dworku szlacheckiego, kościoła, cmentarza, starej fabryki, placu, ulicy, krajobrazu, przyrody, członka rodziny, grupy lub jednej osoby itp.) z aktualną fotografią tego obiektu lub człowieka/ludzi. Zdjęcie współczesne ma być tak skadrowane i wykonane, aby możliwie najdokładniej pokrywało się ze zdjęciem historycznym. Ważny jest odpowiedni dobór miejsca, aby zdjęcie było wykonane ze zbliżone do planu zdjęcia historycznego.

Prace należy nadsyłać do 31 grudnia 2021 r. Dla laureatów przygotowano atrakcyjne nagrody. Za pierwsze miejsce zwycięzca otrzymuje bon w wysokości 500,00 zł, za drugie miejsce bon o wartości 300,00 zł, a za trzecie – 150,00 zł na zakupy w księgarni internetowej.

Regulamin Konkursu Fotograficznego

Karta Zgłoszenia – Załącznik nr 3

Klauzula informacyjna RODO

Załącznik nr 1 do Regulaminu

 

na plakacie fot. Jacek Grymuza

Skip to content