Książka na telefon

Książka na telefon

To nowa usługa skierowana do osób chorych, starszych i niepełnosprawnych, które z różnych powodów nie mogą dotrzeć do biblioteki oraz do wszystkich Czytelników w czasie zamknięcia Biblioteki.

Książki można wypożyczyć dzwoniąc pod numer (25) 757 39 92, a bibliotekarze zajmą się ich dostarczeniem do osób, które z powodów zdrowotnych nie mogą dostać się do Biblioteki. Wybrane pozycje z księgozbioru biblioteki zamawiać można w godzinach 10:00 -15:00 od poniedziałku do piątku, natomiast dostarczanie książek odbywa się w środy między godz. 10:00 a 15:00.

W czasie zamknięcia Biblioteki wszyscy Czytelnicy mogą korzystać z usługi, ale osoby zdrowe odbierają książki przed wejściem do Biblioteki po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

Usługę uruchomiliśmy z uwagi na trudną dla wszystkich sytuację, jaką jest pandemia Covid-19. Zachowujemy wszelkie środki ostrożności, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa zarówno naszym pracownikom, jak i odbiorcom usługi. Książki, które są dostarczane musiały przejść kwarantannę oraz każdorazowo wracając od czytelnika są ponownie jej poddawane.

Jeśli jesteś osobą, która ma trudności w poruszaniu się lub osobą starszą, warto skorzystać z takiej możliwości. Jeśli przebywasz obecnie na kwarantannie nie ma możliwości, aby skorzystać z naszej usługi.

REGULAMIN USŁUGI Książka na telefon

Skip to content