Dzień kobiet

 Gminna Biblioteka Publiczna w Kołbieli ma przyjemność zaprosić wszystkie Panie na wyjątkowy wieczór

W tym roku Dzień Kobiet będziemy świętować przy dźwiękach poezji: czytanej i śpiewanej. Tematem głównym będzie oczywiście kobieta i kobiecość. Występować będzie grupa uczniów ze szkoły podstawowej im. Armii Krajowej w Kołbieli pod przewodnictwem Małgorzaty Żelazowskiej.
Następnie nauczyciele  Medycznej Szkoły Policealnej w Otwocku opowiedzą jak zadbać o skórę po zimie.
Kolejnym elementem wieczoru będzie, krótka prelekcja dotycząca olejków eterycznych.  Do zapoznania się z olejkami eterycznymi będzie zachęcała Kinga Duszyńska.
Następnie zaprosimy do skorzystania ze stoisk warsztatowych, na których Panie będą mogły skorzystać z zabiegów parafinowych na dłonie i spróbować mocy olejków eterycznych na własnej skórze. Biblioteka zaprosi do kącika czytelniczego z literaturą kobiecą oraz zaproponuje zrobienie spersonalizowanej zakładki do książki.
Na swoje stoisko zapraszać też będą konsultantki firmy Larens i Nutrivi – więcej niż pielęgnacja. Na stoisku będzie można zapoznać się z polskimi kosmeceutykami oraz nutrikosmetykami, których receptura opiera się na peptydach kolagenu rybiego. Będzie tam można skorzystać z porad dotyczących odpowiedniej pielęgnacji oraz  dobrać sobie produkt do potrzeb swojej skóry.
Dzięki partnerom projektu na Panie czekają miłe niespodzianki-Jakie? Niespodzianka musi być niespodziewana- zapraszamy więc do nas, aby dać się zaskoczyć 🙂
WSTĘP WOLNY
8 marca 2024
17:00-19:00
ul. Szkolna 1
05-340 Kołbiel
Skip to content