Diagnoza lokalna w trakcie Dożynek 2023

Na niedzielnych Dożynkach w Kołbieli  ( 27 sierpnia  2023 r.) mogli Państwo skorzystać z naszego bibliotecznego punktu, na którym zachęcaliśmy do wypełnienia ankiety i zaproponowania inicjatyw proczytelniczych, które były by przez Państwa mile widziane w gminie Kołbiel. Dziękujemy za wszystkie pomysły!!!

Będziemy się pojawiali jeszcze w różnych punktach Kołbieli, aby złapać tych pomysłów jeszcze więcej!!! Wkrótce więcej szczegółów!
Na naszym standzie badawczym można też było zaznaczyć ciekawe dla Was miejsca w gminie i wskazać osoby tworzące kapitał społeczny gminy.
Rozmowy z Państwem są bezcenne!!!
Dziękujemy też wspaniałej młodzieży z Rudzienka, która dzielnie promowała projekt BLISKO i nosiła koszulki z QR kodem do naszej ankiety :)- jesteście WIELCY!
Wszystkie dane wykorzystamy do stworzenia diagnozy społeczno kulturalnej gminy Kołbiel, której wyniki posłużą nam do tworzenia oferty skrojonej na miarę potrzeb naszych mieszkańców. Więc przychodźcie do nas, zgłaszajcie swoje pomysły, wypełnijcie ankietkę oraz twórzcie z nami, aby biblioteka mogła być bliżej Was.
Wszystko to w ramach projektu BLISKO. 🙂
Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Skip to content