Bajkowy Sufczyn – Teatrzyk kukiełkowy

20.07.24 14.00 Zapraszamy wszystkie dzieci na kolejne zajęcia z cyklu “Bajkowy Sufczyn” tym razem stworzymy amatorską grupę teatralną z udziałem uczestników.

Zajęcia będą zorganizowane wokół książki „Gruffalo” autorstwa J. Donaldson i A.Schefflera (wyd. tekturka). Krótko porozmawiamy o znanych formach teatru, o odwadze i wcielaniu się w role.

Po przeczytaniu bajki każdy będzie mógł wybrać swojego bohatera by stworzyć jego kukiełkę a na koniec spróbujemy zainscenizować historię zwierzątek z ciemnego lasu.

Spotkanie teatralne będzie nawiązaniem do dawnej tradycji Sufczyna, w którym regularnie działała amatorska Grupa Teatralna. Dzieci zostaną zachęcone aby powtórzyć przedstawienie na placu zabaw w czasie Pompon Party. Miejsce zajęć: świetlica OSP w Sufczynie.

Miejsce: świetlica w Sufczynie (budynek OSP, Sufczyn 23A), 05-400 Kołbiel

Termin: 20 Lipca

Zapisy: od 26 czerwca 2024 r.  https://www.strefazajec.pl 

Wiek uczestników: 4-8 lat

Organizatorzy: Gminna Biblioteka Publiczna w Kołbieli, Ewa Roszak

Realizacja Inicjatywy Oddolnej odbywa się w ramach realizacji projektu BLISKO: biblioteka|lokalność|integracja|społeczność|kooperatywa|oddolność
“Droga do biblioteki jest BLISKO”
Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Skip to content