Kochani 🙂
Mamy przyjemność zaprosić Was na FERIE W BIBLIOTECE! Chcemy zapewnić Wam niezapomniane i pełne przygód zajęcia, które pozwolą Wam spędzić czas w sposób twórczy i edukacyjny.
Kochani 🙂
Mamy przyjemność zaprosić Was na FERIE W BIBLIOTECE! Chcemy zapewnić Wam niezapomniane i pełne przygód zajęcia, które pozwolą Wam spędzić czas w sposób twórczy i edukacyjny.
Serdecznie zapraszamy na wspólny wyjazd do kina Wisła na film „Chłopi”. Spotykamy się 28 grudnia o godz. 9.30 przed Urzędem Gminy w Kołbieli (ul. Szkolna 1), planowany powrót około godz. 13.00. Wyjazd jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy: (25) 757 39 92 wew. 107
Nasza Kołbiel 4/2023
To oni dobrowolnie, bez żadnego poklasku ani korzyści materialnych dzielą się dobrem i niosą bezinteresowną pomoc potrzebującym. Pomagają osobom starszym, dzieciom, ale i zwierzętom. Ludzie o dobrych sercach – Anioły. Już po raz piąty Powiat Otwocki organizuje konkurs, w którym doceniona zostaje dobroć. Takich osób w Kołbieli mamy wiele, każdy może zgłosić swojego kandytata
Zapraszamy na spotkanie andrzejkowe na ludowo. Impreza odbędzie 18 listopada o godz. 18.00 w Kątach (Chrząszczówka 1, budynek OSP Kąty), gm. Kołbiel. Wstęp wolny
Co zmieniła w nas pandemia? Jak spędzamy teraz nasz wolny czas? Jak korzystamy z oferty kulturalnej? Weź udział w ankiecie Mazowieckiego Instytutu Kultury klikając w ten link https://naszwolnyczas.webankieta.pl/ i pomóż dostosować ofertę instytucji kultury do Twoich potrzeb i możliwości. Ankieta zawiera 19 pytań, a jej wypełnienie zabiera około 8-10 minut.