Anioły wolontariatu

To oni dobrowolnie, bez żadnego poklasku ani korzyści materialnych dzielą się dobrem i niosą bezinteresowną pomoc potrzebującym. Pomagają osobom starszym, dzieciom, ale i zwierzętom. Ludzie o dobrych sercach – Anioły. Już po raz piąty Powiat Otwocki organizuje konkurs, w którym doceniona zostaje dobroć. Takich osób w Kołbieli mamy wiele, każdy może zgłosić swojego kandytata

Chcąc właśnie docenić piękną, bezinteresowną pomoc ogłoszony został  V konkurs “Anioły Wolontariatu Powiatu Otwockiego”. W konkursie tym nie ma wygranych i przegranych, każda z tych osób zasługuje na jednakowe wyróżnienie.
Zapraszamy do zgłaszania osób, które działają w wolontariacie. W tym roku możecie zgłosić swojego wolontariusza/wolontariuszy w 5 kategoriach:
– wolontariat szkolny
– e-wolontariat
– wolontariat seniorów
– wolontariat grupowy
– wolontariusz roku
Na wszystkie zgłoszenia czekamy do poniedziałku 20 listopada. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas gali, tradycyjnie już 5 grudnia – w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza.
Szczegóły dotyczące konkursu – regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na naszej stronie internetowej: https://www.powiat-otwocki.pl/aktualnosci/1375

Skip to content