Wyjazd do Och-Teatru. “LILY”

Zapraszamy na wspólny wyjazd autokarowy na spektakl “LILY” do Och-Teatru w Warszawie, czyli kryminalną zabawę teatralną. W roli głównej: Krystyna Janda jako złośliwa sprzątaczka.

Wyjazd odbędzie się 20 listopada, koszt 144,00 zł/os. Obowiązują zapisy: (25) 757 39 92 wew. 107

Trup pojawia się i znika, przemieszcza. Skomplikowana intryga dająca przyjemność publiczności i wyraziste charaktery sceniczne! Charaktery! Świetnie narysowanych, siedem postaci. W tym para zabawnych i niepoprawnych staruszków – inspektor ciamajda i „wiedząca wszystko sprzątaczka”, znajoma inspektora z młodości „pomagająca” mu w znalezieniu mordercy.

Reżyseria Krystyna Janda i ona w roli tytułowej, nieznośnej Lili. W pozostałych rolach m.in. Magdalena Lamparska na zmianę z Vanessą Aleksander, Magdalena Smalara, Mateusz Damięcki, Grzegorz Daukszewicz, Mirosław Haniszewski, Krzysztof Stelmaszyk, a wśród nich MORDERCA.

Obsada:

Lily Piper, personel pomocniczy – Krystyna Janda
Richard Marshall, właściciel Marshall Development – Mirosław Haniszewski/Krzysztof Stelmaszyk
Detektyw Goddard – Paweł Ciołkosz/ Adam Serowaniec
Inspektor Baxter – [Piotr Machalica]/Krzysztof Stelmaszyk
Claire Marshall, żona Richarda Marshalla – Agnieszka Krukówna/Natalia Berardinelli
Marian Selby, sekretarka – Magdalena Smalara
Robert Westerby, księgowy – Mateusz Damięcki
Vickie Reynolds, maszynistka – Magdalena Lamparska/Vanessa Aleksander
(Pan Logan, komputerowiec, pracownik Marshall Development – postać nieobecna na scenie, ale wymieniona w tekście)
Czas trwania: 130 minut, jedna przerwa
Wyjazd: 20 listopada, godz. 18.00 (przed Urzędem Gminy w Kołbieli, ul. Szkolna 1)