Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Twórcza Posiadówka – Wielkanoc “Święta w słoiku”

2 marca @ 5:00 PM - 7:00 PM

Zapraszamy dorosłych twórców na pierwsze warsztaty z cyklu “Twórcza Posiadówka”

02.03.24 od godziny 17.00  do godziny 19.00, miłośnicy rękodzieła będą mieli możliwość zdobyć nowe umiejętności i poszerzyć swoją wiedzę. Na zajęciach poćwiczymy tworzenie kompozycji florystycznej i zamkniemy Święta Wielkanocne w słoiku. Zapewniamy elementy dekoracyjne, dodatki roślinne, sadzonki wiosennych kwiatów oraz słoje. Ewentualnie jeżeli ktoś posiada jakieś szklane naczynie, które chciałby wykorzystać, to polecamy przynieść je ze sobą.

Jak zwykle nie zabraknie łyka literatury. Zachęcamy do przygotowania wiersza lub fragmentu prozy, który Państwo lubią,a który wpisywałby się w tematykę zajęć: wiosna, kwiaty, Wielkanoc. Będziemy zaszczyceni, jeżeli zachcą Państwo zaprezentować wybrany utwór, lub jego fragment w trakcie zajęć.

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: 25 757 39 92 w. 107

miejsce spotkania: budynek Gminnego Stadionu w Kołbieli, Ul. Nauczycielska 6

Warsztaty odbędą się w ramach realizacji projektu BLISKO: biblioteka|lokalność|integracja|społeczność|kooperatywa|oddolność
“Droga do biblioteki jest BLISKO”
Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Szczegóły

Data:
2 marca
Godzina:
5:00 PM - 7:00 PM

Organizator

GBP w Kołbieli
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

kompleks sportowy w Kołbieli
ul. Nauczycielska
Kołbiel, mazowieckie 05-340 Poland
+ Google Map
Skip to content