Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

23 maja @ 5:00 PM - 7:00 PM

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w czwartek 23 maja br. o godz. 17.00 do budynku OSP w Sufczynie, Sufczyn 23A. Wstęp wolny

Na spotkaniu będziemy omawiać książkę Antoniego Libery “Madame”. Powieść jest ironicznym portretem artysty z czasów młodości, dojrzewającego w peerelowskiej rzeczywistości schyłku lat sześćdziesiątych. Narrator opowiada o swoich latach nauki i o fascynacji starszą od niego, piękną, tajemniczą kobietą, która uczyła go francuskiego i dała mu lekcję wolności. Jest to zarazem opowieść o potrzebie marzenia, o wierze w siłę Słowa i o naturze mitu, a także rozrachunek z epoką peerelu. Tradycyjna narracja, nie pozbawiona wątku sensacyjnego, skrzy się humorem, oczarowuje i wzrusza.

Czym są DKK?

Dyskusyjne Kluby Książki powstały w Polsce z inicjatywy Instytutu Książki, ich celem jest popularyzacja książek i czytelnictwa. Powstały z myślą o wszystkich osobach, które lubią czytać, rozmawiać o lekturze, poznawać nowych autorów i gatunki literackie. Ich członkowie nie muszą prowadzić poważnych dyskusji ani znać się profesjonalnie na literaturze.

Szczegóły

Data:
23 maja
Godzina:
5:00 PM - 7:00 PM

Organizator

GBP w Kołbieli
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

OSP Sufczyn
Sufczyn 23 a
Sufczyn, Mazowieckie 05-340
+ Google Map
Skip to content