Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie autorskie z Katarzyną Zdanowicz

15 maja @ 12:30 PM - 1:30 PM

W ramach imprezy “Odjazdowy Bibliotekarz” zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Zdanowicz dziennikarką i prezenterką telewizyjną, autorką książki “Zawsze mówi, że wróci”. Spotkanie odbędzie się 15 maja br. o godz. 12.30 przy ul. Rynek w Kołbieli. Wstęp wolny

To nie jest książka o himalaistach, ale ma się wrażenie, jakby byli w pokoju obok i chętnie szerzej otworzyli drzwi, za którymi Katarzyna Zdanowicz prowadzi rozmowy z ich żonami i partnerkami. Co by wtedy usłyszeli? Kawał trudnej prawdy również o sobie, odgłosy i zapachy zwyczajnego życia, w którym nie uczestniczyli, będąc na wielomiesięcznych wyprawach, śmiech i łzy, czasem wściekłość, zawsze nadzieję, że przecież wróci.
Dziewięć niezwykłych kobiet. Dziewięć opowieści o czekaniu, lękach, dumie, a nierzadko rozpaczy. Kiedy oni zdobywają najwyższe szczyty świata, są bohaterami mediów, one w domach walczą z codziennością. Jak dużo jesteśmy w stanie poświecić w związkach, żeby partner mógł realizować swoją ekstremalną pasję? W imię czego żony i partnerki himalaistów ŻYJĄ W CIENIU WIELKIEJ GÓRY?

 

Szczegóły

Data:
15 maja
Godzina:
12:30 PM - 1:30 PM

Organizator

GBP w Kołbieli
Zobacz stronę dla: Organizator

Miejsce wydarzenia

ul. Rynek, Kołbiel
ul. Rynek
Kołbiel, mazowieckie 05-340 Poland
+ Google Map
Skip to content