Kołbielski Jarmark Świąteczny

5 grudnia @ 12:30 PM - 4:30 PM

Serdecznie zapraszamy na Kołbielski Jarmark Świąteczny. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 5 grudnia na ul. Rynek przed kościołem parafialnym w Kołbieli.

Wydarzenie rozpocznie się mszą świętą o godz. 12.30 w kościele pw. Świętej Trójcy w Kołbieli, po nabożeństwie nastąpi uroczyste otwarcie Jarmarku uświetnione minikoncertem na ludowym instrumencie dętym – ligawce (wykonanie: Piotr Gronek). Dla dzieci przygotowaliśmy animacje, teatrzyk świąteczny oraz spotkanie z Mikołajem. Na zakończenie zostaną odpalone światełka na choince.

Przez cały czas trwania imprezy będzie można podziwiać oraz zakupić wyroby rękodzielnicze przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskim i indywidualnych artystów. Zapraszamy wszystkich rękodzielników do uczestnictwa w naszym wydarzeniu. Zgłoszenia przyjmujemy pod nr tel. (25) 757 39 92 wew. 107 lub adresem e-mail: biblioteka-kultura@kolbiel.pl

Data:
5 grudnia