Warsztaty wikliniarskie dla dorosłych: koszyk na zioła

Zapraszamy dorosłych na bezpłatne warsztaty wikliniarskie. Tematem przewodnim warsztatów będzie koszyk na zioła.

Zastanawiali się Państwo skąd wzięło się przysłowie pleść trzy po trzy?

Będziemy mieli szansę się tego dowiedzieć właśnie na piątkowych warsztatach. Prowadzące zajęcia, Sylwia Kozłowska i Elżbieta Kubajek, przybliżą nam specyfikę pracy z materiałem jakim jest wiklina. Każdy uczestnik, pod ich czułym okiem stworzy swój własny koszyk na zioła.

Ps. Koszyk będzie mile widziany na BLISKICH SPOTKANIACH OGRODNICZYCH 23 września. Tu znajdą Państwo link do wydarzenia:

Zachęcamy do uczestnictwa w obydwu wydarzeniach 🙂

Dzięki współpracy z Biblioteką w Nowym Tomyślu, będziemy mogli także się rozsmakować w pracach laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego “O WIKLINOWY LAUR”.

Warsztaty odbędą się 15 września, o godzinie 17:30 w budynku Gminnego Stadionu w Kołbieli.

ul. Nauczycielska 6

05-340 Kołbiel

Na warsztaty wstęp jest wolny, ale, ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy:

(25) 757 39 92 wew. 107