Powiedzmy miłość-wyjazd walentynkowy do Teatru Komedia

Zapraszamy na walentynkowy wyjazd do Teatru Komedia

Gwiazdorska obsada i zawrotnie przewrotna historia o (powiedzmy) miłości, czyli małżeńskiej zdradzie. Na śmiesznie, ale z refleksją, bo „ten się śmieje, kto się śmieje ostatni”. Ku przestrodze, lub… na pocieszenie. Przed Wami “Powiedzmy miłość”!
Współczesna sztuka uznanego brytyjskiego dramatopisarza Terence’a Frisby’ego celnie i dowcipnie punktuje uczuciowe zawirowania. Z kilku perspektyw, bo (powiedzmy) miłość ma przecież różne odcienie. Kto patrzy? Kto czuje? Kto cierpi? I wreszcie — kto przegrywa?

Kryzys wieku średniego, albo po prostu kryzys w związku.

Co zrobić, gdy mąż oznajmia, że znalazł młodszy model? Co czuje dojrzała kobieta, gdy przyłapuje partnera z inną, i to w sytuacji biurowo-biurkowej? Jak skleić złamane serce? A przy tym – jak podzielić majątek, gdy w kolejce po swoje są nie dwie, ale cztery głowy?

Odpowiedzi na te pytania dostarczy spektakl “powiedzmy miłość”

Występują:

Joanna Koroniewska