BLISKO diagnoza zasobów i potrzeb kulturowych mieszkańców gminy Kołbiel

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami diagnozy zasobów i potrzeb kulturowych mieszkańców gminy Kołbiel

Badania prowadziliśmy od lipca do października 2023 roku.

Poniżej mogą Państwo zobaczyć prezentację wyników diagnozy, którą przeprowadzili pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Kołbieli.

Jej wyniki pozwolą nam nie tylko być bliżej Państwa potrzeb, ale także budować ofertę w oparciu o nie. Jest tez ona wskaźnikiem bogatego kapitału społecznego jakim dysponuje gmina.

Diagnoza była przeprowadzona w ramach projektu BLISKO- biblioteka | lokalność | integracja | społeczność | kooperacja | oddolność

Pełna wersja diagnozy znajduje się w linku poniżej filmiku.